Бригада швидкого реагування Нацгвардії почала всеукраїнський пошук рекрутів

Нових бійців готують інструктори НАТО та Ізраїлю

Бригада швидкого реагування Нацгвардії почала всеукраїнський пошук рекрутів
фото Главное

Бригада швидкого реагування (легка піхота) Національної гвардії України (в / ч № 3018) в суботу, 23 квітня, почала рекрутинговий тур по Україні.

Як повідомило в неділю увечері агентство «Інтерфакс-Україна», в суботу військовослужбовці бригади приїхали до Білої Церкви, де в центрі міста проводили агітацію і розповідали про переваги несення військової служби в лавах Нацгвардії.

«За час участі в АТО ми врахували всі наші помилки і вирішили створити щось правильне: правильне навчання і підхід, правильне командування і ставлення офіцерського складу до солдатів. Бригада почала формуватися навесні 2015 року, і незважаючи на труднощі і перешкоди, нам вдалося вирости в добре підготовлений підрозділ. Зараз перша рота закінчує 4-х місячний курс молодого бійця», – розповів військовослужбовець бригади Олександр Хаджинов.

Він наголосив, що на сьогодні підготовку бійців бригади проводять офіційно працевлаштовані в країні інструктори з НАТО і Ізраїлю, що дає можливість бійцям бригади «висунутися в бій вже добре підготовленими».

У свою чергу інший військовослужбовець бригади розповів, що будучи військовослужбовцем Збройних сил України, перейшов в бригаду, маючи бойовий досвід служби та участі в АТО.

«У нас правильна атмосфера і ставлення до бійців. У нас унікальні методи тренування, багато з того, що є в інтернеті зі спецпідготовки бійців іноземних держав, є у нас, ми багато займаємося. Відбір в бригаду непростий, але ми готуємо тих, хто буде не тільки захищати свою країну, але і повернеться додому живим. Тому що країні потрібні живі герої», – сказав нацгвардієцьь.

Учасники туру розповіли жителям міста про переваги несення військової служби в рядах цієї бригади, зокрема, про грошове забезпечення від ₴10 тис., матеріальну допомоги на оздоровлення при від'їзді в щорічну відпустку (від 30 до 45 днів), повне медичне обслуговування та оздоровлення, участь в міжнародних освітніх програмах (в тому числі навчанні англійської мови), можливість отримання службового житла, соціальне забезпечення на час проходження служби згідно із законодавством України.

Разом з тим, військовослужбовці бригади швидкого реагування наголосили, що у формуванні існує безкомпромісне ставлення до порушень військової дисципліни, а також рівноправність в службових обов'язках солдатів і офіцерів, шанобливе і професійне ставлення командного складу до бійців.

владі за допомогу в організації першого в історії країни такого роду заходів.

У планах бійців бригади проведення подібних акцій в декількох десятках міст України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук