Британія оприлюднила план заміни європейських законів британськими

До 2019 року країні потрібно буде замінити майже 12 тис. законів

СвітРоман Ганкевич, 30 березня 20172190
Британія оприлюднила план заміни європейських законів британськими
фото Getty Images
Велика Британія оприлюднила план виходу з ЄС до березня 2019 року

Уряд Великої Британії оприлюднив план, за яким країна повинна замінити законодавство Європейського Союзу національним законодавством у рамках підготовки до виходу з блоку. Про це пише ВВС.

Як зазначається, Велика Британія повинна замінити близько 12 тисяч європейських законів - від прав працівників до охорони навколишнього середовища. Міністр з питань Brexit Девід Девіс заявив, що проект документа (the Repeal Great Bill) «забезпечить ясність і визначеність для бізнесу і споживачів на той день, коли ми покинемо ЄС».

За його словами, це дозволить бізнесу працювати, «знаючи, що закони не змінилися за одну ніч», а також забезпечить відсутність різких змін в області індивідуальних прав. Девіс також сказав, що права працівників, захист навколишнього середовища і прав споживачів, які в цей час закріплені у законодавстві ЄС, будуть продовжувати працювати як закони Британії – хоча парламент має право змінити їх пізніше. Законопроект про скасування буде також означати «кінець верховенство права ЄС у Великій Британії».

Проект закону про скасування, зокрема, передбачає: скасування Акту Європейських спільнот, який встановлює, що європейське право є вищим щодо британського; вихід Британії з-під юрисдикції Європейського суду; переведення чинного європейського законодавства у статус британського.

Передбачається, що закон вступить в силу в день виходу Британії з ЄС - у березні 2019 року.

Нагадаємо, у середу, 29 березня, Великобританія офіційно почала процедуру виходу з Європейського Cоюзу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук