Бродівчани пікетуватимуть обласний військовий комісаріат

Сьогодні, 8 червня, мешканці Бродів пікетуватимуть обласний військовий комісаріат у Львові, вимагаючи, аби бродівський військком Ярослав Анклевич написав заяву на відмову від статусу учасника АТО.

З аналогічним протестом зранку вони зібралися під районним комісаріатом у Бродах. Втім, військовий комісар до людей не вийшов, лише зустрівся з кількома учасниками пікету і заявив їм, що не буде відмовлятись від свого статусу.

«З того, що я чув від тих людей, які з ним спілкувалися, бо я в делегацію не входив, то він сказав щось на зразок: не ви мені давали цей статус, не вам у мене його забирати. Говорив, що на сході виконував завдання командування і заслужив статус учасника АТО», – розповів «Телеканалу новин 24» колишній заступник комісара Микола Забокрицький.

Обурення бродівчан викликали підстави, за які Ярослав Анклевич отримав посвідчення учасника Антитерористичної операції. «Телеканал новин 24» проводив своє розслідування у цій справі. Як стверджує колишній заступник військкома Микола Забокрицький, бродівський комісар всього 4 дні пробув на сході і їздив туди, щоб супроводити волонтерську допомогу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук