Бронетанковий завод відремонтував БТР для львівських прикордонників

СуспільствоОксана Лабойко, 19 лютого 2015, 15:42 1088 0

Львівський бронетанковий завод передав місцевим прикордонникам відремонтований БТР. Понад десятиліття він простояв у гаражі, а зараз знову готовий виконувати бойові завдання.

Два місяці тому БТР притягнули на бронетанковий завод тягачем. Бойову машину він майже не нагадував, радше заіржавілу бляшанку, жартують механіки.

«Відновили все, що могли. Зробили з нього таку лялечку, щоб він їхав, стріляв, виконував бойові завдання. Був проведений капітальний ремонт, відновлена вся електропроводка, встановлена нова радіостанція. Одним словом – усе», – зазначив начальник виробництва Львівського бронетанкового заводу Василь Михайлович.

На ремонт БТРа витратили 100 тисяч гривень. Їх зібрали меценати. Це вже другий, який відремонтували на заводі для прикордонників. Машина вміщає вісім десантників та два члени екіпажу.

«Це – БТР-60. Він буде використовуватися на східних ділянках України для бойових завдань. Його призначення – прикривати блок-пости», – розповів заступник начальника інженерно-технічного відділу Львівського прикордонного загону Андрій Сироїд.

А поки прикордонники готуватимуть цей БТР до відправки на схід, на бронетанковому заводі для них уже ремонтують ще один.

«Займаємося повною реставрацією. Ремонтуються двигуни, вузли трансмісії. Цей бронетранспортер плаваючий. Він довго знаходився на зберіганні на наших складах, але настав, як кажуть, його час», – зазначив прикордонник Максим Стадник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук