Будівельна компанія Avalon готує позов проти головної прокурорки Львівщини

ЕкономікаКатерина Родак, 12 листопада211080
Будівельна компанія Avalon готує позов проти головної прокурорки Львівщини
фото ZAXID.NET
Прокуратура підозрює, що ЖК Avalon Time будують на незаконно отриманій земельній ділянці

Будівельна компанія Avalon планує звернутись до суду із позовом про захист честі та ділової репутації після повідомлення головної прокурорки Львівської області Ірини Діденко про будівництво ЖК Avalon Time на незаконно отриманій земельній ділянці у Львові. Компанія заперечує будь-яку причетність до незаконного виведення цієї ділянки із комунальної власності. Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці компанії Avalon Inc у Facebook.

Нагадаємо, 8 листопада керівниця прокуратури Львівщини Ірина Діденко повідомила у Facebook про арешт земельної ділянки на вул. Липинського, 27 у Львові, де триває будівництво житлового комплексу Avalon Time. За словами Діденко, земельна ділянка за цієї адресою незаконно вибула із комунальної власності ще п'ять років тому. 7 листопада Шевченківський райсуд за позовом прокуратури наклав арешт на цю ділянку.

Натомість Avalon Inc. стверджує, що земля, на якій будують ЖК Avalon Time, належить іншому власнику, а будівництво здійснюється за договором суперфіцію (право користування чужою земельною ділянкою для забудови).

«Компанія «Авалон Юніон» – забудовник, який отримав право забудови ділянки, уклавши договір суперфіцію з нинішнім власником. Тому компанія Avalon відношення до незаконного, на думку прокуратури, відчуження земельної ділянки не має. Оцінити законність претензій прокуратури щодо набуття у минулому права власності на земельну ділянку може лише суд. Очікуємо його рішення», – йдеться у повідомленні компанії Avalon Inc.

За даними держреєстру, земельна ділянка на вул. Липинського, 27 перебуває у власності Віталії Дяченко – племінниці співвласника Avalon Inc. Григорія Козловського. На неї записані ще кілька фірм Козловського, зокрема ТзОВ «Тралі-валі», ТзОВ «Гільдія-Захід», ТзОВ «Вест-Етуаль» тощо.

У повідомленні Avalon Inc. також наголошується, що будівництво ЖК Avalon Time ведеться на законних підставах з відповідними документами. Зазначимо, що в повідомленні керівниці прокуратури Ірини Діденко не вказувалось, що будівництво ЖК Avalon Time ведеться незаконно. Позов прокуратури стосувався лише земельної ділянки, яка ймовірно незаконно вибула з комунальної власності.

Тепер будівельна компанія Avalon Inc. теж планує подати позов до суду. У листі не вказується відповідач, але мова йде очевидно про головну прокурорку Львівської області, адже повідомлення про арешт ділянки під ЖК Avalon Time з'явилося на її особистій сторінці у Facebook і уже звідти розійшлося по ЗМІ.

«Компанія Avalon не може коментувати дії прокуратури чи підстави позову, у якому вона не є ні «позивачем», ні «відповідачем». Але юристи компанії Avalon Inc. вивчають підстави звернення до суду з відповідним позовом про захист честі, гідності та ділової репутації для спростування опублікованої інформації», – зазначено у дописі Avalon Inc.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук