Будівництво «Південного потоку» Європа гальмує через позицію РФ щодо України

Будівництво газопроводу «Південний потік» залежить від того, чи змінить Росія (у правове русло) свою позицію щодо політичної кризи в Україні.

Про це заявив єврокомісар з питань енергетики Гюнтер Еттінгер в в інтерв'ю газеті Frankfurter Allgemeine Sonntagzeitung.

Він запевнив, що Європа готова продовжити діалог з російськими партнерами, якщо ті повернуться у правові рамки і до конструктивної співпраці на основі європейських правил у сфері енергетики.

За словами Еттінгера, зараз ці розмови дещо гальмують через небажання Росії погоджуватись з європейськими приписами і зважаючи на кризу в Україні, яка «заблокувала все».

Етінгер наголосив, що «за поточної ситуації з ознаками громадянської війни на сході України та без визнання Москвою уряду в Києві, ми (Європа і Росія, – ред.) точно не зможемо дійти політичної згоди в наших переговорах».

Нагадаємо, російський «Газпром» має намір прокласти газопровід «Південний потік» з півдня Росії Чорним морем в обхід України. Передбачається, що він має зв'язати Росію трубою з Болгарією, а далі гілками газ піде до Греції, Італії, Сербії, Угорщини, Словенії та Австрії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук