У центрі Львова відкрився перший фірмовий магазин європейського оператора Vodafone

Суспільствопромоція, 12 січня 201720732

У центральній частині Львова відкрився перший фірмовий магазин європейського оператора Vodafone. Відтепер вирішити питання, пов’язані з мобільним зв’язком, підключитись до мережі Vodafone та придбати нові смартфони львів'яни можуть на проспекті Шевченка, 24.

Це вже 22 фірмовий магазин Vodafone в Україні, і восьмий – у Західному регіоні. Як розповів заступник генерального директора Vodafone Україна, регіон Захід Костянтин Воробйов, протягом 2017 року компанія планує відкрити ще низку магазинів у різних районах Львова, для того, щоби кожен клієнт Vodafone міг отримати комфортний сервіс.

«Ми завжди говоримо про те, що Vodafonе – це частина Європи в Україні. І це важливо, а не просто слова. Ми запрошуємо всіх у наш перший у Львові фірмовий салон Vodafone, щоб відчути головний принцип, якого дотримується Vodafone будь-де у Європі та по всьому світові – клієнт повинен бути задоволений. Вважаю, що львів’яни, як справжні європейці, це оцінять», – сказав Костянтин Воробйов.

Концепція магазинів Vodafone також будується на принципах відкритості, індивідуальної уваги до кожного відвідувача, ергономічного простору. Клієнти можуть ознайомитись із гаджетами та протестувати будь-який з них, без обмеження в часі. Тут представлено ТОП-10 флагманських пристроїв, серед яких - фірмові смартфони Vodafone із вже підключеними сервісами Vodafone Music,Vodafone Books, Vodafone TV та іншими корисними додатками.

Однією з особливостей львівського магазину є дитячий куточок: у ньому малеча творчо проводить час, поки батьки вирішують питання зв’язку чи тестують мобільні пристрої. У новому магазині також працює електронна черга, за допомогою якої відвідувачі можуть максимально швидко потрапити до експерта. До слова, кожного клієнта в мобільному салоні зустрічає грітер та допомагає, при потребі, зареєструватись у електронній черзі.

Якість магазину, його внутрішнє наповнення та розташування у центральній частині міста покликані створювати комфорт і зручність для відвідувачів. Меблі й усі аксесуари нового салону Vodafone виготовлені українськими виробниками.

Європейським Vodafone обіцяє зробити не тільки обслуговування. Як зазначив заступник генерального директора Vodafone Україна у регіоні Захід Костянтин Воробйов, у 2017 році Vodafone займатиметься розгортанням та поліпшенням існуючої мережі 3G у Львові та Львівській області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук