Частка росіян, готових проголосувати за «Єдину Росію», стрімко впала

СвітЛюбко Петренко, 1 вересня 20164110
Частка росіян, готових проголосувати за «Єдину Росію», стрімко впала

Провладна партія «Єдина Росія» стрімко втрачає популярність напередодні виборів до Державної Думи РФ. Лише 31% респондентів, які взяли участь в останньому опитуванні «Левада-центру», заявив про готовність проголосувати за «єдинорогів».

У попередніх опитуваннях популярність «Єдиної Росії» була набагато вищою: в липневому опитуванні за партію влади готові були проголосувати 39% респондентів, в травні і червні – 35%, а в квітні – 42%.

Водночас «Єдина Росія» залишається найпопулярнішою партією на виборах, яка, судячи з опитування, отримає найбільше голосів.

Другою за популярністю відповіддю стала «не став би голосувати». Так в серпні відповіли 15% проти 11% в липні і 12% в травні. Ще 10% опитаних сумніваються, чи будуть вони голосувати на найближчих виборах, а один відсоток має намір зіпсувати бюлетень. Таким чином, частка росіян, які можуть відмовитися від участі у виборах, сягає 26%.

Ще 12% респондентів заявили, що не знають, за яку партію голосуватимуть.

З партій після «Єдиної Росії» найпопулярнішою залишається КПРФ, за яку готові віддати голоси 10% росіян. На третьому місці за популярністю – ЛДПР з дев’ятьма відсотками голосів респондентів. Ще 5% готові проголосувати за «Справедливу Росію».

По 1% респондентів готові проголосувати за «Яблуко», «Парнас», «Родину», «Російську партію пенсіонерів за справедливість».

Вибори в Росії пройдуть 18 вересня цього року. У єдиний день голосування будуть обрані глави декількох регіонів, депутати Держдуми і багатьох муніципальних і регіональних органів влади.

Опитування Левада-центру» проведене 26-29 серпня 2016 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення серед 1600 осіб віком від 18 років у 137 населених пунктах 48 регіонів країни. Дослідження проводиться вдома у респондента методом особистого інтерв'ю. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук