Частка російських фільмів в українських кінотеатрах зменшилась до 6%

КультураК.С., 31 січня 20171650

За підсумками 2016 року в українських кінотеатрах було 6% репертуару російських стрічок. Три роки тому - близько 20%. Про це заявив заступник голови Державного агентства України з питань кіно Сергій Неретін сайту УНН.Держкіно планує створювати українські блокбастери, адже цей формат користується більшим попитом.

«Ми би хотіли спрямувати увесь рік на те, щоб у нас з'явилося якомога більше масового кіно. Щоб глядач ішов у кінотеатри саме на українські фільми. Зараз на екранах американські блокбастери. Навіть не російські, які втратили попит. За підсумками 2016 року було 6% репертуару російських стрічок. А три роки тому — близько 20%. З'явилася ніша, яку треба чимось заповнити», — сказав Неретін.

Також він заявив, що українські кінематографісти мають більше уваги приділяти масовому кіно. «Це тенденція є не лише в Україні, а й в усьому світі. Щоб задовольнити попит масового глядача і одночасно продемонструвати, що Україна — кінематографічна держава, ми зробимо все, щоб масове кіно якомога більше з'являлося саме в кінотеатрах. Підсумки 2016 року показали, що попит на нього є», — зауважив Неретін.

Нагадаємо, що протягом 2016 року у прокат вийшло 30 українських фільмів. Ця цифра для незалежної України є рекордною.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук