Чехія спростувала намір надавати громадянство жителям Закарпаття за спрощеною процедурою

Спрощена процедура надання громадянства не стосується території колишньої Підкарпатської Русі

СвітАндрій Стець, 26 вересня 20182780
У посольстві Чехії в Україні заявили про маніпуляції ЗМІ навколо закону «Про державне громадянство Чеської Республіки»

Посольство Чеської Республіки в Україні спростувало намір роздавати громадянство нащадкам колишніх громадян Чехословаччини з сучасної Закарпатської області.

У повідомленні, оприлюдненому в середу, 26 вересня, на сайті посольства йдеться, що низка українських ЗМІ неправильно інтерпретували проект поправки до закону «Про державне громадянство Чеської Республіки», який знаходиться на обговоренні.

«Як у чинному законі, так і в запропонованому проекті, який знаходиться на обговоренні, в §31 абсолютно чітко зазначено, що отримання державного громадянства спрощеним шляхом (так званою «декларацією») не може стосуватися нинішніх жителів Закарпатської області України (колишньої Підкарпатської Русі, яка була частиною міжвоєнної Чехословаччини)», - заявили в посольстві.

Таким чином, ця поправка не передбачає і не уможливлює ні масового надання громадянства Чехії, ні чеських паспортів жителям Закарпаття.

Як інформував ZAXID.NET, минулого тижня виник скандал навколо відео з церемонії отримання українцями громадянства Угорщини в консульстві в Береговому (Закарпатська область).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук