Через Covid-19 у світі закрилося 96% туристичних напрямків

СвітАндрій Стець, 17 квітня9040

Через запровадження урядами країн світу обмежень для іноземних туристів, аби стримати поширення коронавірусу, 96% всіх туристичних напрямків світу закрилися для туризму. Про це з посиланням на звіт Світової туристичної організації, пише «Громадське».

Загалом там нарахували 209 країн чи регіонів, які запровадили обмеження на в'їзд туристів. В Африці для туристів закрили 100% напрямків, в Азії та Тихоокеанському регіоні – 100%, на Близькому Сході 100%, у Європі – 93%, в Америці – 92%.

Обмеження, які запроваджують країни, стосуються як повної заборони на в'їзд туристів, так і закриття доступу до якогось конкретного місця чи регіону, або заборони на здійснення пасажирських авіаперевезень.

«Уряди країн ставлять охорону здоров'я на перше місце, запроваджуючи такі обмеження. Однак призупинення туризму призводить до скорочення робочих місць, загрожуючи досягненням у сталому розвитку економік», – повідомив генеральний секретар Світової туристичної організації Зураб Пололікашвілі.

За даними Світової ради з подорожей та туризму, коронавірус може завдати туристичній галузі 2,1 трильйона доларів збитків у 2020 році, а через обмеження на подорожі без роботи можуть залишитися 75 млн людей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук