Через неналежні умови навчання у львівському інтернаті для глухих дітей проведуть аудит

Через неналежні умови навчання у львівському інтернаті для глухих дітей проведуть аудит
Школа-інтернет на вул. Личаківській, 35

Через скарги батьків на неналежні умови навчання у школі-інтернаті Марії Покрови для глухих дітей, що на вул. Личаківській, 35, у школі провели виїзне засідання, щоб перевірити умови навчання дітей.

Як розповіла ZAXID.NET голова громадської ради при СБУ у Львівській області , куди звертались зі скаргами на цей заклад, Галина Янко, основні зауваження є до безпеки дітей, оскільки батьки скаржаться, що на території закладу ходять сторонні люди.

«Ми сьогодні переконались, що безпека просто відсутня. Ми прийшли, пройшлись по усіх поверхах і ніхто навіть не спитався, що ми там робимо. По-друге, це умови перебування. Цей заклад фінансується з бюджету і залишається питання куди йдуть гроші», – сказала Галина Янко та опублікувала фото спортзалу, у якому займаються діти.

Голова ЛОДА оглядає приміщення спортзалу. Фото Галини Янко

Галина Янко зазначила, що на території закладу також стояв бус, у якому були мішки з картоплею, а поруч записка із іменами та цифрами (ймовірно кілограмами), які мали отримати вказані люди.

Записка, що лежала на мішках з картоплею

«Жах, який ми побачили, описати важко. Але кульмінацією стала записка, яка лежала поруч з мішками картоплі, які як пояснив нам директор зберігаються в газельці для дітей навчального закладу, а в записці чітке розподіл кому з підлеглих скільки картоплі роздати. Якими треба бути моральними уродами, щоб красти в дітей інвалідів туалетний папір, мило, їжу», – написала Галина Янко у Facebook.

У коментарі ZAXID.NET директорка обласного департаменту освіти і науки Любомира Мандзій, яка також взяла участь у виїзному засіданні, розповіла, що у цьому закладі навчається приблизно 70 дітей. Унаслідок виявлених фактів буде проведено фінансово-господарський аудит цього закладу щодо доцільності використання коштів.

Любомира Мандзій уточнила, що щорічні витрати на фінансування цього закладу становлять приблизно 3,2 млн грн, з яких 1,5 млн грн - зарплата та понад 500 тис. втрати на харчування. Додамо, що керівником КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. Марії Покрови для глухих дітей» є Юрій Крамар.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук