Червоний Хрест надасть Україні додаткове обладнання та медикаменти

Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови з президентом Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) Петером Маурером узгодили надання Україні медичного обладнання та медикаментів для боротьби із коронавірусом. Прес-служба Офісу президента 18 березня повідомила, що така допомога сформована на запит нашої держави.

«Було домовлено про надання Україні Міжнародним комітетом Червоного Хреста відповідного медичного обладнання та медикаментів на запит нашої держави, сформований за дорученням Володимира Зеленського», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Крім того, під час розмови Зеленського і Мауера йшлося також про те, що працівники Червоного Хреста повинні отримати доступ до місць примусового перебування утримуваних осіб на Донбасі, в Криму та на території Російської Федерації. Також очільники домовилися координувати подальші зусилля щодо обміну утримуваними особами та розшуку зникли безвісти українцівна території ОРДЛО та в окупованому Криму.

«Петер Маурер повідомив про плани подальшої діяльності Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні, наголосивши на тому, що співпраця з нашою державою є та залишатиметься одним із пріоритетів порядку денного організації, яку він очолює», – сказано у повідомленні.

Також під час розмови Маурер зазначив, що найближчим часом особисто прибуде в Україну для ознайомлення з гуманітарною ситуацією на Донбасі.

Нагадаємо, у грудні 2019 року Червоний Хрест отримав доступ на окуповані території Донбасу, куди неодноразово скеровував гуманітарну допомогу.

Станом на 18 березня Центр громадського здоров’я МОЗ отримав 181 підозру на Covid-2019, із цієї кількості 114 підозр негативні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук