Чеська компанія інвестує €1,5 млн. у модернізацію тепломереж у Дублянах

ЕкономікаДар'я Буряченко, 13 листопада 20142340

Тимчасовий виконувач обов'язків голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Турянський та генеральний директор компанії TTS Ріхард Горки підписали меморандум про співробітництво між ЛОДА та чеською компанією TTS eko s.r.o.

Підписанням меморандуму сторони засвідчили наміри спрямувати свої зусилля на ефективне співробітництво щодо реалізації у Львівській області енергоефективних проектів, в тому числі з використанням альтернативних джерел енергії, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Першим проектом, який заплановано реалізувати компанією TTS eko s.r.o. на Львівщині є модернізація котельні у Дублянах шляхом заміни газових котлів на новітні котли загальною потужністю до 3Мвт, які працюють на відходах деревини та іншій біомасі, а також провести заміну тепломереж міста. 

Сума власних інвестицій компанії становитиме €1,5 млн. Роботи щодо реалізації проекту заплановано розпочати до кінця цього року.

Компанія TTS вже має позитивний досвід діяльності в Львівській області. Йдеться про реалізацію спільного проекту з українською компанією «Еко-оптіма» з будівництва першої в регіоні Самбірської сонячної електростанції.

«Саме за результатами успішного впровадження зазначеного проекту, компанія TTS прийняла рішення з розширення своєї діяльності на території Львівщини та подальшого інвестування в розвиток джерел відновлювальної енергетики, зокрема біомаси», – зазначив Горки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук