Четверо зіркових віолончелістів концертуватимуть у Львівській філармонії

Віолончелісти разом зіграють з оркестром «Віртуози Львова»

КультураОксана Сенишин, 15 травня 2017, 18:32 355 0

На святі віолончелі зазвучать твори Гайдна, Поппера, Вівальді, Соліма. Та один з акцентів ― це своєрідна єврейська молитва «Кол Нідрей» Макса Бруха. У виконанні знаної музикантки з Познаня Катажини Полонек.

«Спершу видається, що це важко. Але коли починається гра, то та музика так надихає і ті люди, які поруч на сцені бажають з тобою гарно зіграти, що відразу втома минає», ― розповіла віолончелістка, професорка музакадемії Познані Катажина Полонек.

Серед зіркових віолончелістів також Рафаєль Піду з Парижа, учасник знаного тріо «Вандерер», наші Артем Полуденний та Денис Северин, що викладає в музичних школах Швейцарії. Диригуватиме теж віолончеліст Шу І-бінг з Китаю.

«Мені дуже цікаво диригувати, не хочу бути в цей час віолончелістом. Це настільки цікаво, як музиканти стараються і навіть дехто тишком-нишком плаче, від натхнення. Бачу їхнє щастя і задоволення», ― розказав диригент, віолончеліст, професор Пекінської консерваторії Шу І-бінг.

Репетиція ― лише перша. Адже музиканти тільки-но повернулися з хмельницького конкурсу віолончелістів, де були в журі.

«Нам дуже важко тому, що ми слухали чотири дні молодих віолончелістів, ми навіть не займалися, в нас не було часу. Але сьогодні ми маємо репетицію з оркестром, ми маємо дуже гарну атмосферу, я дуже люблю вашу публіку. І думаю, що це не матиме жодного впливу на завтрашній концерт», ― додав віолончеліст зі Швейцарії, співорганізатор концерту Денис Северин.

Концерт — 16 травня у Львівській філармонії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук