Чинний голова ОБСЄ вперше прибув з офіційним візитом в Україну

За словами посадовця, він вже отримав вичерпну інформацію від СММ ОБСЄ щодо їхньої роботи та ситуації з безпекою в Україні і довкола неї

Сам Мирослав Лайчак (на фото) раніше заявляв, що ОБСЄ готова надати підтримку у разі розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Чинний голова Організації з безпеки і співробітництва в Європі, міністр закордонних справ Словацької Республіки Мирослав Лайчак прибув до України.

Про це глава МЗС Словаччини повідомив у мікроблозі Twitter. Мирослав Лайчак, який очолив ОБСЄ з першого січня 2019 року, розповів, що в рамках мого першого візиту як чинного голови ОБСЄ, одразу же після мого прибуття, він отримав вичерпну інформацію від СММ ОБСЄ щодо їхньої роботи та ситуації з безпекою в Україні і довкола неї.

Експерти зазначають, що прибуття очільника ОБСЄ може стати ще одним поштовхом до поверненя на порядок денний теми введення миртоворців на Донбас. Сам Мирослав Лайчак раніше заявляв, що ОБСЄ готова надати підтримку у разі прийняття рішення про розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук