Чорновол опублікувала проект парламентської постанови про санкції проти «Роснєфті»

ЕкономікаОК, 19 січня 20163110

Народний депутат з фракції «Народний фронт» Тетяна Чорновол опублікувала текст проекту постанови Верховної Ради про введення санкцій проти ВАТ «НК Роснєфть» і її дочірніх компаній в Україні. Проект опублікований на сторінці Чорновол у Facebook.

«Я особисто сьогодні реєструю проект постанови ВР щодо впровадження санкцій проти «Роснєфті». І буду домагатися, щоб ця постанова була проголосована у ВР», - повідомила депутат.

Постанова підписана кількома десятками нардепів, про що свідчать опубліковані копії документа.

Кабінет міністрів має забезпечити «припинення будь-яких господарських відносин державних підприємств або підприємств, у статутному капіталі яких частка держави з ВАТ «НК «Роснєфть», дочірніми компаніями ВАТ «НК» Роснєфть» і компаніями, кінцевим бенефіціаром яких є ВАТ «НК «Роснєфть» або її дочірні компанії», - наголошується e проекті постанови.

Також документом передбачено блокування активів в Україні ВАТ «НК «Роснефть» і дочірніх компаній.

Крім того, постанова містить доручення Державній фіскальної службі про проведення позапланової перевірки діяльності компаній ВАТ «НК «Роснефть», зареєстрованих в Україні, і компаній, кінцевим бенефіціаром яких є ВАТ «НК «Роснєфть» або її дочірні компанії.

Раніше Чорновол повідомляла, що ВАТ «НК «Роснєфть» - компанія з державною участю РФ (70% акцій), найбільший платник податків до бюджету держави агресора.

«Платежі до бюджету від «Роснафти» майже вдвічі перевищують платежі сумнозвісного РАО «Газпром». Зокрема, за результатами 2014 року «Роснєфть» перерахувала до бюджету 3 трильйона рублів, а «Газпром» - півтора», - зазначила депутат.

Вона додала, що ВАТ «НК «Роснєфть» потрапила під санкції ЄС, США та Канади, однак у нас продовжує працювати Українська філія «Роснєфті», а її прибуток формується за рахунок коштів простих українців.

«В Україні працює більше 300 автозаправних станцій, що належать «НК «Роснєфть». Це АЗС «ТНК», «Золотий гепард», «Формула», «Смайл», - написала Чорновол.

За інформацією депутата, це сталося тому, що у компанії є дуже серйозний дах, який прикриває її діяльність в Україні.

«Чому так? Треба визнати у «Роснєфті» в Україні є дах, який весь цей час гальмує запровадження санкцій. Люди, близькі до «Роснєфті», працюють на високих посадах у Генпрокуратурі (Касько) і в Мін'юсті (Шкляр, Янчук)», - написала Чорновол в блозі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук