Даріо Срна закупив 100 ноутбуків для інтернатів у «ДНР»

Капітан донецького «Шахтаря» Даріо Срна придбав 100 ноутбуків для дітей, які виховуються в інтернатах, розташованих у окупованих районах Донецької області.

«Це діти-сироти, а також діти з особливими потребами та обмеженими можливостями здоров'я, які мають серцево-судинні захворювання, мовленнєві та нервово-психічні порушення, ДЦП. На всіх комп'ютерах встановлено програмне забезпечення, яке дозволить відтворити будь-який необхідний навчальний матеріал і допоможе дітям в освоєнні нових навичок. Першими техніку отримали юні жителі Горлівки, Ясинуватої та Шахтарська», – повідомив у п'ятницю, 22 квітня, сайт клубу.

Благодійна допомога надходитиме поетапно до кінця поточного року. З квітня по грудень ноутбуки одержать 23 інтернати Донецької області, в яких виховуються 2204 дитини віком від 7 до 17 років. Акція охопить 11 міст: Торез, Донецьк, Макіївку, Шахтарськ, Сніжне, Докучаєвськ, Єнакієве, Зугрес, Амвросіївку, Ясинувату та Горлівку. Усі ці міста знаходяться на території Донецької області, яка непідконтрольна Україні.

«У Донецьку, в Донбасі живуть наші рідні вболівальники. Всі ці роки вони вірили в мене і в нашу команду, а зараз опинилися в біді. Тому я теж хочу допомогти їм! Діти – наше майбутнє! І повинні мати можливість вчитися і розвиватися, особливо в нинішній важкий час», – зазначив Срна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук