День вчителя у Львові освітяни відзначили спільною молитвою

Головні новини за 1 жовтняІрина Ващишин, 1 жовтня 2014, 18:05 1

Львівські вчителі напередодні свого професійного свята зібрались у Домініканському соборі. Відзначити День вчителя спільною молитвою в місті вирішили вперше – аби в нинішній час уникнути гучних церемоній.

Із вітальним та Божим словом до вчителів звернувся Архієпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Ігор Возьняк. Подякував педагогам і міський голова. «Бути вчителем – це покликання, це як священик. Це віддати себе як свічка – згоріти, але зробити добру справу. Тому дай Боже всім нашим освітянам багато здоров’я, процвітання, а місто чим може – завжди допомагатиме, тому що освіта – це основа нашого міста», – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Професія вчителя і справді жертовна, бо якщо не любиш дітей і не поважаєш як особистість, то дуже тяжко працювати. Ну і звичайно, ми прийшли помолитися за нас всіх, за дітей, за педагогів, за нашу Україну передовсім», – розповіла львівський педагог Зоряна Крайківська.

Окрім спільної молитви освітян, інших урочистостей до Дня вчителя цьогоріч у Львові не буде. Натомість щорічні грошові премії освітяни у школах отримають, запевнила начальник міського управління освіти Галина Слічна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук