Депутат міськради вимагає закрити у Львові стриптиз-клуби

СуспільствоН.Т., 21 квітня 201632319
Депутат міськради вимагає закрити у Львові стриптиз-клуби
Депутат вважає, що стриптиз є аморальним і калічить дітей

Депутат Львівської міськради від Української галицької партії Мирослав Данилків просить міського голову закрити у Львові стриптиз-клуби, оскільки ті негативно впливають на мораль дітей. Про це він заявив у депутатському запиті під час сесії Львівської міськради 21 квітня.

«До мене звертаються багато громадських організацій християнського спрямування, а також окремі люди та спільноти. Вони справедливо звертають увагу на речі, які увійшли в побут нашого міста, але є аморальними і калічать наших дітей. Насамперед це стосується розміщення аморальної реклами на щитах, продажу преси, яка не має доброго напрямку, і продажу алкогольних напоїв в автоматах, які з'явилися майже на всіх зупинках громадського транспорту», – заявив Мирослав Данилків.

За його словами, один із найяскравіших прикладів він помітив поблизу школи №53 на просп. Чорновола.

«Усього за 150 метрів від корпусу середньої школи №53 на просп. Чорновола, 6 є інтим-бутік «Полуничка», а за 300 метрів від тієї ж школи – інтим-бутік «Дон Жуан». Там, до речі, недалеко є ще церква і біля неї більше року висіла реклама з пропагандою і адресами нічних стриптиз-клубів. Ми наближаємося до страсного тижня. І від нас як від влади міста громадські активісти справедливо вимагають виконання законів «Про захист суспільної моралі», «Про рекламу»», – додав депутат.

Відтак Данилків просить міського голову закрити в місті стриптиз-клуби та інші заклади, що «впливають на свідомість та мораль дітей»; «очистити місто від поліграфічної та рекламної продукції аморального змісту, що призводить до морального розбещення молодого покоління», активізувати пропаганду здорового способу життя, а також «розглянути можливість зменшення кількості «алкошопів» на зупинках громадського транспорту».

Відповідь міського голови на цей запит Мирослав Данилків просить надати у десятиденний термін.

Зазначимо, що це не перша неоднозачна ініціатива Мирослава Данилківа. У 2013 році він закликав тодішнього голову Львівської ОДА Олега Сала збудувати на Високому замку 33-метрову статую Ісуса Христа. Побудова такого пам'ятника, на його думку, сприяла б «духовному зближенню, взаєморозумінню та поєднанню суспільства напередодні президентських виборів 2015 року».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук