Депутат облради Ситник обіцяє зменшити зарплати керівництву «Галсільлісу»

ЕкономікаН.О., 11 березня 20157510
Депутат облради Ситник обіцяє зменшити зарплати керівництву «Галсільлісу»
фото zaxid.net

Екс-заступник голови Львівської обласної ради, депутат від ВО «Свобода» Йосиф Ситник обурився високими зарплатами керівників обласного комунального спеціалізованого лісового підприємства «Галсільліс» і пообіцяв, що на найближчій сесії Львівської обласної ради це буде виправлено.

За інформацією депутата від ВО «Свобода», керівник «Галсільлісу» встановив собі зарплату на рівні 12,2 тис. грн, а заступник головного лісничого в місяць повинен отримувати 10,6 тис. грн.

«Керівництво ОСЛП «Галсільліс» встановило собі зарплату на 2015 рік майже вдвічі більшу, ніж у свого однопартійця - прем' єр-міністра України, зокрема: гендиректор - 12180,00 грн на місяць, І заступник головного лісничого - 10575,00 грн на місяць. Обласна рада це обов'язково змінить на сесії!!!», - написав Ситник на своїй сторінці в Facebook.

Генеральний директор підприємства Петро Пешко, який одночасно є також депутатом ЛОР від «Фронту змін», повідомив ZAXID.NET, що його колега депутат дещо перебільшив суми. Але не заперечив високих ставок.  Він наголосив, що його посадовий оклад становить 4872 грн на місяць, але зі всіма надбавками, передбаченими галузевою угодою, сума є суттєво більшою. Проте вона не є сталою, а залежить від прибутку підприємства.    

«Чому людина, яка добре виконує свої посадові обов’язки не повинна гідну зарплату? Не потрібно заглядати в кишеню робітнику!» - емоційно відреагував на пост депутата Пешко.

За словами директора, високі зарплати на підприємстві не лише в керівництва. Пешко стверджує, що середня заробітна плата на підприємстві становить 5 тис. грн. Наприклад, як зазначив директор, водій отримує 8 тис. грн. Такий добробут, за словами Пешка, зумовлений виключно високими економічними показниками підприємства - за 2014 рік підприємство сплатило 16 млн грн податків та зборів.

Підприємство «Галсільліс» неодноразово ставало об’єктом критики зі сторони депутатів Львівської обласної ради. А також об’єктом перевірок правоохоронців, щодо незаконної вирубки лісу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук