Депутати звільнили директора «Галсільлісу»

18 жовтня 201114433

Львівська обласна рада звільнила з посади головного директора комунального спеціалізованого підприємства «Галсільліс» Павла Котика.

У рішенні Львівської облради від 18 жовтня, яке підтримали 75 депутатів, вказується, що датою звільнення генерального директора комунального підприємства слід вважати день його виходу на роботу (наразі він на лікарняному).

Голова тимчасової контролюючої комісії з вивчення діяльності «Галсільлісу» Петро Колодій у звіті комісії наголосив, зокрема, на тому, що за 2010 рік внаслідок незаконної вирубки деревини підприємство зазнало збитків на загальну суму 17,25 млн грн у першому півріччі цього року, за словами Колодія, підприємство зазнало 11,5 млн грн збитків, зокрема, 7 млн грн – з боку дочірніх підприємств. Зокрема, Старосамбірське дочірнє підприємство мало понад 4 млн грн збитків За словами голови комісії, виявлено також порушення трудового законодавства і заборгованість податкових платежів, соціальних внесків за зарплатою тощо, яка на сьогодні становить 11,25 млн грн.

Окрім того, Колодій відзначив небажання генерального директора підприємства надавати інформацію щодо підсумків діяльності підприємства у 2010-2011 роках. На сьогодні, за його словами, діяльність підприємства зводиться до банального продажу лісів.

«За неповні два роки генеральний директор не тільки не налагодив нового виробництва, а й почав згортати старе», - зазначив Петро Колодій.

«У співдоповіді перший заступник генерального директора «Галсільлісу» Валерій Ільчук, якого було призначено на посаду лише тиждень тому, звернув увагу на те, що на підприємстві сьогодні вперше почули про результати звіту комісії і якби мали час, то підготували б відповіді на зауваження, оскільки заперечення по суті є.

У своєму рішенні Львівська обласна рада визнала роботу Павла Котика незадовільною і вирішила розірвати з ним угоду, а виконувачем обов’язків призначити першого заступника Валерія Ільчука.

Окрім того, Львівська обласна рада має створити тимчасову комісію на проведення відкритого конкурсу на вакантну посаду генерального директора.

Нагадаємо, 17 жовтня директор підприємства Львівської обласної ради ЛГП «Галсільліс» Павло Котик заявив, що підприємство хочуть приватизувати. Крім того, він заявив, що перший заступник голови Львівської обласної ради, «свободівець» Петро Колодій чинить на нього тиск, вимагаючи написати заяву на звільнення без жодних пояснень про причини таких дій.

Водночас у ЗМІ з’явилась стаття про те, що начебто Петро Колодій за «гонорар» у 2 млн доларів мав допомогти іноземному інвестору отримати частину лісових угідь «Галсільлісу». У статті згадується пані М.Хюез, про яку, запевняє Павло Котик, він вперше чує.  Гендиректор підприємства запевнив, що юристи працюють над публікацією і також подадуть до правоохоронних органів відповідні звернення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Ніна 18 жовтня 2011, 20:26

  протсо Котик не хотів щомісяця "носити" долярики свободі...молодець..не пргнувся...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • RostykS 18 жовтня 2011, 20:14

  Пане ГІСТЬ , а коли додати збитки 2010 р. 17,25 млн грн та у першому півріччі цього року 0 11,5 млн грн - кому то стало хабарем ?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Гість 18 жовтня 2011, 17:58

  У Петра Колодія рило добре в пуху на рахунок Галсільлісу!!!!!Поцікавтися добре,панове свободівці і чесний люд!А цифри можна намалювати любі!Справа Тимошенко чим не приклад!В нашій країні можна сьогодні ,у тюрмі тільки,зустріти нормальних людей,а злодії і брехуни-всі при владі!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук