<

Депутат російської Думи запропонував видати Україні Азарова і Пшонку

СвітЛюбко Петренко, 24 листопада 201411370
Депутат російської Думи запропонував видати Україні Азарова і Пшонку
Валерій Рашкін

Комуністична партія Росії пропонує видати Україні всіх політиків-втікачів та їхніх родичів, які переховуються на території Росії. Про це повідомляє в понеділок офіційний сайт фракції КПРФ у Державній думі, з посиланням на слова ініціатора такої пропозиції депутата Держдуми, комуніста Валерія Рашкіна.

«Росія проявила шляхетність і милосердя, надавши притулок Януковичу. Це виправдано. Він – незаконно повалений президент, і в Україні донині зберігається загроза його життю. Але з якого дива Росія повинна рятувати інших втікачів і нечистих на руку українських політиків, таких, наприклад, як Пшонка чи Азаров? Азаров, будучи прем'єр-міністром України, протягом чотирьох років займався тим, що фактично заохочував крадіжки російського газу і проводив маніпуляції з боргами України перед Росією», - заявив депутат.

На думку Рашкіна, Росія зобов'язана керуватися своїми політичними інтересами, коли надає кому-небудь політичний притулок. Доцільно і допустимо, уточнює Рашкин, «захищати на своїй території відданих і щирих друзів Росії».

Далі Рашкин повідомляє: «Син колишнього президента України – Олександр Янукович вже почав інтегруватися в російський бізнес. Зареєстрована в Санкт-Петербурзі фірма Януковича-молодшого займається управлінням фінансово-промисловими групами і холдинг-компаніями. Розшукуваний владою Австрії син колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова також перебуває в Росії, де він фактично ховається від слідства. У сина екс-прем'єра Миколи Азарова Олексія в банках Австрії заарештовано 6,7 млн євро і нерухомість на 5 млн євро.

Сам колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров веде справи в Москві, де у нього є великий офіс в престижному районі. На думку депутата-комуніста, нинішня діяльність українського політика-утікача цілком може бути пов'язана з відмиванням грошей або з політичними проектами, які завдають шкоди інтересам Росії».

Валерій Рашкін вже надіслав до ФСБ Росії запит про необхідність проведення перевірок щодо колишнього прем'єр-міністра України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук