Депутати Львівської міськради не підтримали звіт мерії за 2016 рік

СуспільствоІ.Р., 20 липня 20173590

Депутати Львівської міськради не підтримали звіт виконавчих органів ЛМР за 2016 рік. За відповідну ухвалу під час засідання сесії 20 липня проголосували лише 23 депутати з 33 необхідних.

На засіданні сесії міський голова Львова Андрій Садовий представив звіт підрозділів міськради за 2016 рік. Він розповів про ремонти вулиць, завершення будівництва трамвайної колії на Сихів, ситуацію з ТПВ, забезпечення навчальних закладів мультибордами тощо.

Він також озвучив плани із підписання угоди з ЄБРР про кредитне фінансування побудови комплексу поводження з ТПВ і плани із закупівлі нових автобусів та електротранспорту за кошти європейських банків та будівництва трамвайної колії з Сихова до вул. Княгині Ольги.

Однак, перед голосуванням за звіт виконавчих органів ЛМР голова фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук запропонував визнати незадовільною роботу управління комунальної власності ЛМР через втрату низки комунальних приміщень внаслідок «афери століття». Андрій Садовий поставив пропозицію на голосування, проте її підтримали лише 21 депутат.

Після цього мер поставив на голосування звіт в цілому, але за звіт проголосували 23 депутати.

Як уточнив ZAXID.NET начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський, таке рішення депутатів юридичних наслідків не матиме і на роботу мерії не вплине. За словами Лукашевського, мер щороку зобов’язаний звітувати про роботу виконавчих органів ЛМР, а депутати можуть взяти до уваги цей звіт або ж не взяти. Цьогоріч депутати звіт до уваги не взяли.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук