Депутати Львівської міськради розділили «Львівспецкомунтранс»

У четвер, 20 липня, депутати Львівської міської ради підтримали проект ухвали «Про виділ з ЛКП «Транспортна фірма Львівспецкомунтранс» нового комунального підприємства». За відповідний проект ухвали депутати голосували тричі, востаннє за ухвалу проголосували 38 депутатів.

У проекті ухвали йдеться про створення нового ЛКП «Еко місто», яке є правонаступником ЛКП «Львівспецкомунтранс» у частині майна, прав та обов’язків. У міській раді мали створити комісію, яка за словами директорки юридичного департаменту ЛМР Гелени Пайонкевич, повинна розподілити майно між цими підприємствами.

«Ми прийняли рішення зі «Спецкомунтрансу» виділити ту частину, яка немає відношення до спеціалізованої роботи, а саме вивезення сміття. Мова йде про велику кількість угод, які підписані Спецкомунтрансом, в тому числі на отримання коштів Європейського банку. Тому ми чітко це розділяємо – буде «Спецкомунтранс», який займається вивезенням сміття, і буде нове підприємство «Еко місто», яке буде правонаступником по всіх тих угодах, які були підписані в інтересах міста, і де місто було гарантом. Це є класична процедура, яка відповідає чинному законодавству», - зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Під час голосування проект ухвали підтримали 32 депутати з 33 необхідних, однак мер Львова попросив провести повторне голосування, оскільки він не встиг проголосувати. Під час повторного голосування проект ухвали підтримав 31 депутат, відтак рішення про виділ нового підприємства знову не прийняли. Мер Львова оголосив перерву та пішов із головами фракцій у нарадчу кімнату. Втретє депутати голосували за цю ухвалу разом із питанням щодо відведення земельної ділянки на вул. Пластовій. 38 депутатів підпримали це питання.

Додамо, що під час засідання сесії депутати внесли зміни до ухвали про передачу ЛОДА функцій з вивозу сміття. Зокрема, йдеться про передачу ЛОДА у тимчасове управління не ЛКП «Львівспецкомунтранс», а лише філію цього підприємства.

«Спосіб, який вони [міська рада] пропонують, є абсолютно неприпустимий, тому що не передбачає ті функції, які планує здійснювати ЛОДА в управлінні підприємством. Ми надали свої пропозиції ЛМР, договір, опрацьований юристами, і вони мають зреагувати. Поки що реакції немає. Вони хочуть створити філію. Є рішення сесії про те, щоб повністю передати підприємство у тимчасове управління», – заявляв під час брифінгу 18 липня директор департаменту розвитку і експлуатації ЖКГ ЛОДА Назарій Романчук.

Нагадаємо, що одним із пунктів ухвали про передачу ЛОДА функцій з вивозу сміття була передача Львівській ОДА у тимчасове управління ЛКП «Львівспецкомунтранс» терміном на два роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук