Депутати створили у парламенті міжфракційне об’єднання прихильників НАТО

У Верховній Раді створили нове міжфракційне об’єднання депутатів «Україні – Євроатлантичний простір!», повідомила нардеп Ірина Фріз.

«Сьогодні спільно з колегами ми ініціювали створення міжфракційного депутатського об’єднання “Україні – Євроатлантичний простір!” до якого вже увійшли депутати демократичних фракцій», – написала вона у Facebook у четвер, 31 березня.

За словами Фріз, мета об’єднання – «формування політичної підтримки законодавчого забезпечення реформування сектору безпеки і оборони України, сприяння наближення Збройних сил України до стандартів НАТО, поглиблення співробітництва з Північноатлантичним альянсом задля досягнення критеріїв, що необхідні для набуття членства у цій організації».

«Шлях для вступу до євроатлантичного альянсу має здолати вся держава, тож роботи попереду в нас багато. Переконана, що створення міжфракційного депутатського об’єднання дозволить оперативніше та якісніше просувати законопроекти, що необхідні для ефективного реформування законодавства та координації дій з західними партнерами», – переконана нардеп.

«Колеги довірили мені, разом з Тарасом Пастухом, організувати роботу об’єднання. Вже завтра плануємо провести першу робочу нараду», — повідомила Фріз.

Вона також висловила переконання, що нове об’єднання має стати «позапартійним мозковим центром, який сконцентрує навколо себе фазових експертів у сфері євроатлантичної інтеграції».

«Ми відкриті для співпраці з усіма народними депутатами України, які підтримують вищезазначену мету створення та діяльності об’єднання», — резюмувала парламентарій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук