Державне шахрайство

БлогиЮлій Рудницький , 31 серпня 2016 340 1
Юлій Рудницький
юрист, активіст ВО «Свобода»

Інші блоги автора

А ви знали, що в Ощадбанку придумали схемку, за якою пенсіонерам автоматично підсовують кредити при відкритті карткових рахунків для отримання пенсії?

І не просто кредити, а з умовою про 27% річних.

Виглядає вона наступним чином:

Приходить пенсіонер у відділення, відкривати собі картковий рахунок, або ж йому, у тому ж відділенні, дуже і дуже рекомендують відкрити собі ощадівську картку для отримання пенсії. Кажуть, що її відкривають всі і всюди.

Але, окрім заяви про відкриття карткового рахунку, йому одразу на звороті дають на підпис ще два бланки заяв - про відкриття кредитної лінії.

При цьому, ніхто й нікому не показує договору, особливо не пояснює, для чого це потрібно і чому пенсіонеру таке дають на підпис.

Після отриманої картки, пенсіонер бачить на її рахунку ще додаткових 2000 з копійками гривень.

І навіть якщо він їх не витрачає, то потім все одно з його картки стягують основну суму боргу і плюс - нарахований відсоток за користування коштами - ті самі 27% річних. Як наслідок - мінус, як мінімум, 200 гривень щомісячно за новоявлений ощадівський подарунок.

Шановні «Ощадбанк» і голово його Правління, Андрій Пишний - це ви так вирішили подбати за соціальні стандарти українських пенсіонерів, зробивши їх учасниками вашої програми з наповнення банківського капіталу?

Чи, може, тепер доходи наших пенсіонерів дозволяють їм бути настільки платоспроможними, аби робити їх учасниками кредитних програм?

І чому це робиться відверто шахрайськими методами?

Документи. Натисність, щоб збільшити

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук