Державний НДІ у Львові заплатить майже ₴1,1 млн за Toyota Camry

ЕкономікаО.Г., 16 лютого 20150

Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок оголосив відкриті торги на закупівлю послуг фінансового лізингу з придбання автомобіля Toyota Camry або еквіваленту.

Згідно з оголошенням, очікувана вартість закупівлі складає 1 095 000 грн, пишуть «Наші гроші. Львів».

У вимогах до предмету закупівлі вказано, що об’єм двигуна автомобіля має становити не менше 2494 куб. см, тип палива – бензин. Вимоги щодо кольору, додаткового оснащення, декорування салону відсутні.

Термін договору складатиме 36 місяців, авансовий платіж – не більше 30%, одноразова комісія – не більше 2%. У лізингові платежі має бути включено державні податки і збори при реєстрації автомобіля та знятті його з обліку, реєстраційні номери і техпаспорт, проходження техконтролю, страхування КАСКО, аптечка, вогнегасник та інше.

Окрім того, переможець повинен надавати додаткові послуги, а це цілодобова консультаційно-сервісна підтримка на дорогах України, виклик ДАІ, евакуатора, швидкої допомоги, адміністрування страхових випадків, пріоритетність у записі на технічне обслуговування, мультибрендова паливна картка.

Нагадаємо, у 2013 році цей інститут також замовляв автомобіль Audi A6 2.0 TDI за 547 тис. грн. Як повідомляли «Наші гроші», серед вимог до автомобіля була декорація салону чорним рояльним лаком, сидіння, оббиті шкірою Alcantara, шестиканальна аудіосистема на 10 динаміків, а також наявність мішка для транспортування довгомірних предметів, який має вміщувати «до 4 пар лиж до 200см в довжину або 2 сноубордів». Утім, як повідомив заступник директора інституту Віктор Музика, договір на закупівлю цього автомобіля розірвали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук