<

Норвезька фірма за €2,74 млн представлятиме Україну в суді проти «Газпрому»

ЕкономікаО.Г., 12 лютого 20155400

«Нафтогаз» акцептував пропозицію норвезької юридичної компанія Wikborg, Rein&Co. Advokatfirma DA на тендері з закупівлі юридичних послуг для супроводження арбітражних проваджень проти російського ВАТ «Газпром».

Тендер проводився за переговорною процедурою, пише Insider.

Як пояснили у прес-службі «Нафтогазу», відповідне рішення було прийнято відповідно до постанови Кабміну №138 від 7 травня 2014 року. Зазначимо, що компанія Wikborg, Rein&Co. Advokatfirma DA вже займалася супроводженням арбітражних проваджень за позовом «Нафтогазу» до «Газпрому» у 2014 році.

«Вибір цієї компанії був зумовлений її успішним досвідом ведення справ у сфері енергетики та природного газу в інтересах покупців енергоресурсів», – відзначають в прес-службі НАК.

Зокрема, компанія Wikborg, Rein&Co. Advokatfirma DA у сфері енергетики та природного газу представляла інтереси покупців газу в понад 20 арбітражних провадженнях щодо ціни на газ, а також у близько 40 офіційних переговорах щодо перегляду ціни на газ починаючи з 2001 року. Компанія також має успішний досвід ведення справ проти «Газпрому», а також значний досвід позасудового врегулювання спорів щодо зміни ціни на газ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук