Держекоінспекція стане правоохоронним органом

Надання правоохоронних функцій дозволить ефективно протидіяти недопуску інспекторів на підприємства

Державна екологічна інспекція офіційно отримає статус правоохоронного органу. Це дозволить ефективно протидіяти недопуску інспекторів на підприємства, які вони перевіряють. Про це розповів глава Держекоінспекції Андрій Мальований, повідомляє прес-служба відомства.

Таким чином, за недопуск доведеться сплатити штраф у розмірі 50-200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, відбути виправні роботи або ж бути заарештованим на термін до шести місяців.

«Маю велику надію, що це (надання статусу правоохоронного органу, - ред.) відбудеться найближчим часом, Кабінет міністрів прийме відповідне рішення. Тоді за недопуск інспектора на підприємство порушник підпадає під дію статті 343 Кримінального Кодексу України. Вона передбачає штраф 50-200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виправні роботи або арешт до 6 місяців. Також на інспекторів поширяться всі гарантії захисту від посягань на життя, здоров'я або майно - їх або їх близьких», – зазначив голова Держекоінспекції.

До слова, напередодні Кабінет міністрів визначився з посадою виконувача обов'язків міністра захисту навколишнього середовища і природних ресурсів. Цю посаду тимчасово, до призначення міністра Верховною Радою, зайняла Ірина Ставчук. Це виконавча директорка громадської організації «Екодім», експертка з питань зміни клімату та кліматичної політики.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук