В Україні знову з’явиться міністерство з питань екології

Міністерство, яке опікувалося захистом довкілля, ліквідували в серпні 2019 року, об’єднавши його з міністерством енергетики

Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища України буде розділене на два профільних міністерства, заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Поділ міністерства і створення посади профільного міністра екології – це в порядку денному», – сказав він в інтерв'ю агенції «Інтерфакс-Україна».

Він додав, що попереднє об'єднання міністерств не дало очікуваного ефекту.

«Для мене було дивним, коли я потрапив на перші засідання Кабінету міністрів, коли міністр енергетики спочатку доповідав про стан справ в атомній енергетиці, потім – у вугільній галузі, а потім – про червонокнижні рослини і вилов мотиля. З тих пір я став прихильником того, що екологією повинен займатися професійний еколог, якому це близько і який цим живе», – заявив Шмигаль.

Нагадаємо, що до серпня 2019 року в Україні було два окремі міністерства: Міністерство енергетики та Міністерство екології і природних ресурсів.

29 серпня Верховна Рада затвердила новий склад уряду, в якому ці міністерства об’єднала в одне – Міністерство енергетики і захисту навколишнього середовища.

14 травня парламентський комітет з питань екологічної політики та природокористування прийняв рішення про необхідність поділу Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища на два міністерства і про внесення відповідних рекомендацій уряду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук