Держструктурам в Україні не вистачає близько 30 тис. співробітників

СуспільствоАндрій Стець, 23 серпня 20172750

Державні структури в Україні потребують 30 тис. співробітників. Про це заявив голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко інтерв'ю виданню «Главком».

«В цілому по Україні на держслужбі близько 30 тис. вакансій. Конкурси відбуваються постійно - з 1 травня того року досі за новим законом відбулося близько 25 тис. конкурсів, у яких взяли участь понад 125 тис. кандидатів», – розповів Ващенко.

За його словами, середній конкурс на посади в держслужбі становить близько 3,5 осіб на місце. У той же час, на деякі посади можуть претендувати від 10 до 40 осіб на місце.

«До прийняття нового закону, коли конкурси носили формальний характер, а на посади вищої категорії їх не було взагалі, цей показник був 1,17 осіб на місце. Це теж свідчення руху вперед», – зазначив голова

Національного агентства України з питань державної служби. Також він розповів про те, що деякі кандидати перемагали в конкурсі з третього чи четвертого разу.

«Наприклад, один з кандидатів на посаду голови райдержадміністрації брав участь у чотирьох конкурсах на різні райони і в четвертому переміг. Був кандидат, який двічі зайняв друге місце в конкурсі на посаду держсекретаря в різних міністерствах, але з третього разу переміг у конкурсі на держсекретаря в Міністерство молоді і спорту», – зазначив Ващенко.

У той же час він наголосив, що якщо кандидат некомпетентний і не може довести свою професійну спроможність, конкурс може не відбутися навіть при наявності 10 кандидатів на місце.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук