Директор львівського кінотеатру ім. Б. Хмельницького хоче приватизувати його за безцінь

Головні Новини за 06 лютогоОльга Зеліско, 6 лютого 2015, 18:05 1526 0

У Львові керівник кінотеатру імені Богдана Хмельницького Роман Бекесевич хоче приватизувати його за безцінь. Колись легендарний заклад культури зараз знаходиться у стані повної розрухи. 

Колись у кінозалі показували індійське кіно. Вже десятки років його не використовували за призначенням, тому зараз у кінотеатрі купи сміття. 

Раніше культурний закла мав статус державного комунального підприємства. Міська рада вирішили такі підприємства ліквідувати, а приміщення продати. Проте директор Роман Бекесевич зробив із підприємства господарське товариство і вирішив його викупити.

«Ми б хотіли там обладнати заклади для культурної, освітньої діяльності. Там багато чого можна зробити, головне - могти. А не ось так, щоб приміщення стояло заблоковане і там все гнило, руйнувалося. Воно розпадалося до того, як ми прийшли. Ми прийшли, повернули все у власність міста», - наголосив Бекесевич.

Проте управління комунальної власності відмовило у приватизації кінотеатру. Директор подав до суду проти ліквідації ДКП та хоче домогтись дозволу на приватизацію для свого підприємства. 

«У той ж період часу подається новий позов. Тільки вже ТзОВ «Кінотеатр Хмельницького», нова юридична особа, яка заснована тим ж колишнім директором ДКП про зобов’язання управління комунального майна та ЛМР приватизувати це майно шляхом викупу», - пояснив головний спеціаліст юрвідділу управління комунальної власності Олег Ганусяк.

Зараз справу розглядає Галицький суд. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук