Директорку львівського ринку «Добробут» оштрафували на 34000 грн за порушення карантину

На території ринку одночасно перебували більше 20 людей

Галицький районний суд Львова визнав винною директорку ПП «Захід-Ценз» (ринок «Добробут») Анастасію Богданову за порушення карантину. Оскільки на ринку одночасно перебували більше 20 людей, її оштрафували на 34 тис. грн.

Як вказано у постанові суду, 20 березня директорка ринку допустила перевищення дозволеної кількості людей на території ринку. Йдеться про те, що на ринку «Добробут» у центрі Львова одночасно перебували більше 20 людей.

Директорка ринку Анастасія Богданова у суд не з’явилась, однак надала письмові пояснення. Вона заявила, що про встановлення міськрадою обмеження щодо кількості відвідувачів на ринку її повідомили телефоном приблизно за дві години до проведеної перевірки. Також запевняє, що надала розпорядження службі охорони щодо обмеження пропуску покупців.

Суддя Людмила Фролова визнала Анастасію Богданову винною у порушенні карантину та оштрафувала на 34 тис. грн. На рішення суду ще може бути подана апеляція.

Нагадаємо, за рішенням міської комісії ТЕБ і НС на територію ринків Львова не можна впускати понад 10 відвідувачів одночасно. Усі продавці мають бути забезпечені масками, рукавицями та антисептиками.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук