Директором департаменту житлового господарства Львівської міськради став Сергій Бабак

СуспільствоІрина Рєвунова, 1 листопада 20168830
Директором департаменту житлового господарства Львівської міськради став Сергій Бабак
Сергій Бабак був єдиним кандидатом на посаду

Керівником департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської призначили Сергія Бабака, який свого часу вже очолював цей департаменту, а зараз був єдиним претендентом на цю посаду на конкурсі.

«1 листопада відбувся конкурс на заміщення вакантної посади. Інші кандидати, окрім Сергія Бабака, на конкурс не подавались», – повідомили в прес-службі ЛМР.

Додамо, що досі обов'язки директора департаменту виконував начальник управління житлового господарства Юрій Голець, якому 31 жовтня прокуратура Львівської області повідомила про підозру у причетності до аварії на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Крім того, 1 листопада виконавчий комітет ЛМР затвердив положення про департамет житлового господарства та інфраструктури, згідно з яким до складу департаменту входять три управління – житлового господарства, інженерного господарства та транспорту.

Сергій Бабак народився 7 січня 1963 року в Києві. З 1985 року працював на різних посадах в АК «Київенерго». З 2005 року – в НАК «Енергетична компанія України». У 2007 роках до 2008 роках працював у Львівській міській раді на посаді директора департаменту житлового господарства. З 2008 року був керівником київського ТОВ «ПромГазІнвест».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук