Директором ЛКП «Львівелектротранс» став Андрій Свищо

До цього часу він виконував обов’язки директора підприємства

Раніше Андрій Свищо виконував обов’язки директора

Директором ЛКП «Львівелектротранс» з 21 січня 2020 року призначено Андрія Свищо. До цього часу він виконував обов’язки директора. Про це, як інформує прес-служба ЛМР, у середу, 22 січня, на апаратній нараді повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Андрій Михайлович показав дуже якісну роботу. Я приємно вражений. Колектив починає злагоджено працювати», — зазначив Андрій Садовий.

Що відомо про Андрія Свищо

Андрій Михайлович Свищо народився 10 грудня 1979 року у м. Львові.

Освіта: вища економічна. 1996−2001 р. навчався у Львівському державному лісотехнічному університеті (Україна, Львів), отримав диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». У 1999 році проходив стажування в університеті Агріполіс, Падова, Італія.

Із липня 2019 року був в. о. директора ЛКП «Львівелектротранс». Перед тим був заступником директора з економіки ЛКП «Львівелектротранс». Із серпня 2015 по травень 2019 — директор ТОВ «Пегас-Груп», м. Варшава. Основна діяльність — транспортна логістика, торгівля, експортно-імпортна діяльність.

У 2012 — 2014 роки був директором департаменту прямої поштової доставки в ТОВ «Торговий дім «Міст-Експресс».

У 2010-2011 рр. — помічник-консультант народного депутата. У 2008-2010 рр. – директор ТОВ «Капіталбуд». У 2006-2008 роках працював фінансовим директором ТОВ «Компанія Арнольд».

Також працював директором у Агентстві з питань банкрутства у Львівській області. А також на різних посадах у ВАТ «Львівгаз».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук