Директором львівського регіонального парку "Знесіння" став Роман Назаровець

27 січня Романа Назаровця, який перебуває на посаді директора Музею національної архітектури та побуту "Шевченківський гай", призначили в.о. директора регіонального ландшафтного парку "Знесіння".

Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Довідка.

"Знесіння" — регіональний ландшафтний парк у Львові. Розташований неподалік (на схід) від центру Львова (близько 20 хвилин пішої ходи).

Парк оголошений об'єктом природно-заповідного фонду України згідно з ухвалою Львівської обласної ради № 327 від 2 грудня 1993 року.  Є структурним підрозділом виконавчого органу Львівської міської ради. 

Створений для збереження та відновлення унікального природно-історичного комплексу гряди Знесіння і прилеглих територій давніх поселень — Знесіння і Кривчиці. 

Роман Володимирович Назаровець народився 29 квітня 1966 року. У 1983 році після школи вступив до Львівського політехнічного інституту на факультет автоматики, який завершив у 1991 році за спеціальністю інженер-автоматик. Протягом 2009-2011 років пройшов повний курс в Академії державного управління. 

Із 1994 до 1997 року працював у АТ "Нідерландсько-Українські агропроекти" на посаді першого заступника голови правління.

Із липня до жовтня 1997 року працював у ВАТ  "Південьзахіделектромережбуд", займав посаду заступника голови правління.

Із 1997 до 2006 року працював на посаді голови правління ЗАТ "Перлина Карпат".

Із липня до жовтня 2006 року працював заступником генерального директора ЗАТ "Промбудприлад".

Із 2007 року до вересня 2013 року працював в управлінні "Дозвільний офіс" Львівської міської ради на посаді начальника управління.

Вересень 2013-го - призначений на посаду директора Музею народної архітектури та побуту у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук