Дію експериментальних тарифів на паркування у центрі Львова продовжать до кінця літа

Платна парковка на пл. Міцкевича

Дію експериментальних тарифів на паркування в центральній частині Львова продовжать до кінця серпня. Наразі у Львівській міськраді розробляють відповідну ухвалу.

Нагадаємо, у березні депутати Львівської міськради підтримали ухвалу, якою дозволили ЛКП «Львівавтодор» на власний розсуд встановлювати тарифи в межах до 8 грн/год. на закритій парковці на вул. Валовій та до 6 грн/год. на відкритих парковках у центрі міста.

З 1 квітня «Львівавтодор» встановив на всіх паркінгах максимальні дозволені депутатами тарифи. Згідно з ухвалою, такі тарифи мали діяти до кінця червня, а після цього депутати мали затвердити їх на постійній основі або встановити нові.

Проте під час засідання інженерної комісії Львівської міськради депутати вирішили продовжити експеримент на два місяці – до кінця серпня.

Таке рішення зумовлене тим, що, на думку депутатів, збори від паркування після підвищення тарифів зросли менше, ніж очікувалося. Наприклад, згідно з інформаційною довідкою «Львівавтодору», на закритій парковці на вул. Валовій вартість години паркування зросла з 4 до 8 грн, тобто на 100%, а збори  на 71% у квітні та на 73% у травні. Однак у «Львівавтодорі» не надали чітких пояснень того, чому збори за паркування зросли не на 100% при стовідсотковому підвищенні вартості години стоянки на вул. Валовій.

Наразі у Львівській міськраді готують проект ухвали про продовження дії експериментальних тарифів на два місяці. У разі, якщо її підтримають депутати під час засідання сесії 30 червня, вартість паркування до 31 серпня залишиться незмінною – 8 грн за годину на заритій парковці на вул. Валовій та 6 грн за годину на відкритих паркінгах у першій паркувальній зоні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук