Вартість паркування автомобілів в центрі Львова зросла до ₴6/год

Нові тарифи «Львівавтодору» на паркування вступають в силу 1 квітня

Головні новини Львова 30.03Віталій Кубліков, Ірина Рєвунова, 30 березня 2016, 11:16 0

З 1 квітня стоянка автомобіля на відкритих паркувальних майданчиках у центрі «Львова» коштуватиме 6/год, а на закритому на вул. Валовій – 8/год. Такі тарифи встановило ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, 17 березня Львівська міськрада затвердила експериментальні тарифи на паркування з 1 квітня до 30 червня 2016 року та дозволила «Львівавтодору» на свій розсуд встановлювати ціни в межах від чотирьох до восьми гривень за годину стоянки в першій паркувальній зоні.

Як розповів під час брифінгу 30 березня директор «Львівавтодору» Олег Береза, паркування на вул. Валовій коштуватиме 8 грн/год (раніше 4 грн/год). Натомість на інших майданчиках  в центрі міста – на просп. Шевченка, пл. Міцкевича, пл. Маланюка, вулицях Січових Стрільців, Словацького, Коперника, Чайковського, Костюшка, Гнатюка, Князя Романавартість години стоянки зросте з 4 грн/год до 6 грн/год. Вартість паркування за межами центру залишиться незмінною.

Якщо експериментальні тарифи виправдають себе і не призведуть до відмови львів’ян від платних парковок, після 30 червня міська рада може зробити їх постійними.

За словами Берези, «Львівавтодор» щомісяця отримує за паркування близько 120 тис. грн, а після підняття тарифів ця сума має зрости до 200 тис. грн. Виручені кошти «Львіватодор» планує використати на закупівлю двох нових паркоматів для безготівкового розрахунку.

Додамо, зараз львів’яни платять за годину стоянки в першій паркувальній зоні чотири гривні, а в другій паркувальній зоні – 2 грн.

Раніше «Львівавтодор» пропонував підняти тарифи на паркування в центрі до 10 грн, а в другій зоні – до 5 грн, однак депутати міськради таку пропозицію не підтримали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук