Для львівських школярів організували історичний квест

П'ятикласникам із шести шкіл в ігровій формі розповідають про «таємниці львівського годинникаря»

СуспільствоЮлія Лавришин, 28 листопада 20182320
Для львівських школярів організували історичний квест

Впродовж трьох днів, з 27 до 29 листопада, на площі Ринок проходить квест «Якось у Львові» за мотивами першого дитячого коміксу про Львів «Таємниці львівського годинникаря», авторкою якого є журналістка ZAXID.NET Марічка Крижанівська. Про це повідомила прес-служба Львівської міської раді.

Участь у квесті беруть п'ятикласники із шести львівських шкіл.

«Ми хочемо, щоб діти побачили, що урок історії міста може бути цікавим, незвичним та захоплюючим. Наше місто ховає у собі чимало таємниць, які можуть розгадати тільки ті, хто його насправді любить і пізнає», – розповіла начальниця відділу промоції Львова ЛМР Світлана Норець.

Фото прес-служби ЛМР

«Нетипові» уроки є частиною загальної Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017−2020 роки, затвердженої ухвалою Львівської міської ради у жовтні 2016 року.

«Таємниці львівського годинникаря» – це перший дитячий комікс про Львів за мотивами казок журналістки Марічки Крижанівської. Проілюструвала фантастичну історію художниця Софія Марійчин. У центрі сюжету історії допитлива дівчинка Соля, пізнає своє місто і його таємниці через портал часу. Вона опиняється у Львові середини ХІХ століття і повинна врятувати його від чаклунки Бузинової пані. Соля потрапить і у часи князя Лева. Побачить Львів із замками, потужними мурами, місто яке щойно розбудовується, але потерпає від прокляття шамана.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук