Для 10 шкільних команд у Львові організували квест з фінансової грамотності

СуспільствоІ.Р., 23 травня 20182640
Для 10 шкільних команд у Львові організували квест  з фінансової грамотності
Учні перевіряли купюри на справжність, рахували відсотки кредиту та складали пазли

У Львові відбувся «Квест з фінансової грамотності», у якому взяли участь 10 команд львівських школярів. Перемогу у квесті здобула команда Львівського фізико-математичного ліцею. Переможцями стали також Загальноосвітня школа №3, НВК «ШЕЛ» та Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

За словами заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленко, не випадково старт квесту відбувся у дворику Ратуші.

«Дворик Ратуші — це одна з таких важливих, ключових локацій, де відбуваються дуже багато подій, в тому числі фінансових, економічних рішень і зустрічей. Площа Ринок — це завжди перетин багатьох економічних інтересів. Тому дуже класно, що ви цікавитеся економікою та фінансами і розпочинаєте цей квест з дворику Ратуші. Бажаю вам отримувати задоволення від класних економічних, фінансових речей», – розповів Андрій Москаленко.

Впродовж квесту школярі побували в приміщенні НБУ, де рахували відсотки кредиту, біля каплиці Кампіанів визначали заставу для ломбарда, на площі біля Палацу Мистецтв обирали найвигідніший лот для мистецького аукціону, а в дворику Університету банківської справи складали пазли та вивчали старовинні пушки ощадності. Цікавою для учасників квесту стала також локація організована «ПриватБанком», де учні перевіряли купюри на справжність та вчились правильній комунікації на банківські теми, а в банку «Львів» обґрунтовували вигідність та ризики фінансових операцій.

«Дуже важливо, щоб наші діти були фінансово грамотні та обізнані, бо ж саме вони стануть завтра рушіями змін, таких потрібних країні. Сподіваємось, що цей фінансовий квест допоможе їм застосувати свої знання на практиці та заохотить до ще більшого вивчення фінансової грамотності, аби вони досягали успіху та вміло розпоряджалися фінансами», – каже представниця проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Наталія Лозинська.

Фініш квесту відбувся на площі перед головним корпусом Львівського національного університету ім. Франка, де переможці змогли покататися на повітряній кулі.

Переможці отримали цінні подарунку від Університету банківської справи, НБУ, відділень Приватбанку та Ощадбанку у Львівській області, Асоціації банків Львівщин, Клубу активного відпочинку KAVA.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук