Для львівської дитячої лікарні придбали хірургічне обладнання вартістю 1,7 млн грн

Уже наступного тижня його використовуватимуть під час оперативних втручань

Для львівської дитячої лікарні придбали хірургічне обладнання вартістю 1,7 млн грн
фото ZAXID.NET
Уже з наступного тижня хірурги Центру оперуватимуть дітей з новим електрохірургічним обладнанням

У вівторок, 21 травня, до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, який ще називають «Чорнобильською лікарнею», благодійники доставили сучасне електрохірургічне обладнання вартістю 1,7 млн грн.

За словами лікарів, це найсучасніше обладнання 2019 року, електрохірургічний блок німецької фірми BOWA. Воно дозволить робити операції дітям якісніше, швидше і безпечніше.

«Про таке обладнання дитячі хірурги мріяли давно. Уже завтра, 22 травня, ми почнемо його тестувати і з наступного тижня будемо використовувати під час оперативних втручань. Елекрохірургічний блок, який ми отримали, дозволяє підвищити якість операцій, зробити їх менш травматичними, звести до мінімуму крововтрати, скоротити час проведення операцій», - каже завідувач кафедри дитячої хірургії Львівського національного медуніверситету ім. Данила Галицького, дитячий хірург Андрій Кузик.

Дитячі хірурги Центру оглядають нове електрохірургічне обладнання

Гроші на придбання цього обладнання збирав благодійний фонд «Крила надії». Акція зі збору коштів проводилася серед ІТ-спільноти, до збору долучилися й інші благодійники.

«Перший етап ми пройшли і основний апарат вже в лікарні. Нам забракло приблизно 750 тис. грн, аби придбати ще ультразвуковий ніж, який конче потрібний для проведення лапароскопічних операцій. Тоді був би повний комплект і хірурги Центру могли б рятувати дітей з новим, надійним обладнанням. Сподіваюся, що найближчим часом нам вдасться дозбирати гроші і купити його», – каже директор БФ «Крила надії» Наталія Ліпська.

За словами Андрія Кузика, у червні майстер-клас для дитячих хірургів України у Львові проведе відомий дитячий хірург українського походження з Каліфорнії Роман Сидорак. Спільно з львівськими хірургами він проведе декілька операцій і лікарі сподіваються, що до цього часу у них буде повний комплект сучасного електрохірургічного обладнання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук