Для варягів

Українцям пора ставити міністрам-іноземцям чіткі завдання

БлогиТарас Загородній , 20 квітня 2015 138
Тарас Загородній
економічний експерт

Інші блоги автора

Українцям пора ставити міністрам-іноземцям чіткі завдання, які відповідали б інтересам країни, а не продовжувати вірити, що іноземці, яким Україна, за великим рахунком, не рідніша країн Африки, працюватимуть на інтереси країни, а не не свій інтерес.

Що потрібно Україні від іноземців:

1. Використовуючи свої знання та зв'язки в розвинених країнах працювати над розширенням ринку збуту українського експорту. Ставити собі план з експорту продукції високого переділу.

2. Використовуючи свої знання лазівок в торгових угодах придумати будь-які причини, щоб захистити український ринок від іноземних конкурентів і дати розвиватися українським гравцям. Так робила Японія, Південна Корея. Так робить Європа. Всі казки про "вільний ринок" -  міф.

3. Створити систему прихованого субсидування державою пріоритетних галузей. Можливо під соусом "військових програм". Так робили Японія, так робить Південна Корея, де зрощування держави і великих корпорацій йде на багатьох рівнях.

Україна - це країна наздоганяючого розвитку і без ДЕРЖАВНОЇ допомоги ми не виберемося хоча б у другу лігу. Нічого подібного цьому ми не бачимо. Поки ж, наприклад, міністр економіки займається бурхливої ​​імітацією реформ, коли представляє приватизацію як величезний "реформаторський" успіх. Тобто дерибан всього того, що не до дерибанили інші і запуск на ринок іноземних гравців, які будуть тіснити український бізнес, оскільки не ослаблені війною і відсутністю дешевого кредитування. Добре продавати у нас і Тимошенко вміла. Що це змінило? Тоді навіщо нам іноземець? Чому він нічого не говорить як іде адаптація української економіки до вільної торгівлі з ЄС, коли український бізнес потрапить під каток ЄС? Скільки робочих місць Мінекономіки взагалі збирається створювати? Поки ми бачимо, що робочі місця активно створюються для друзів інвест-банкірів, які будуть супроводжувати дерибан. На мою думку, когось потрібно звільняти і ставити іншого, який буде працювати на інтереси країни. І іншим повчання. Українцям пора знімати рожеві окуляри і більше любити себе. Як люблять себе всі успішні нації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук