ДМС запустила портал з відкритими даними митної бази

На ньому поки що доступна лише інформація по скаргах на роботу митниць у регіонах

ЕкономікаАнна Журба, 4 березня4860

Державна митна служба запустила онлайн-портал з відкритими знеособленими даними митної бази. На ньому поки що доступна лише інформація по системі скарг на роботу митниць по регіонах, яку ДМС запустила минулого року.

«Рада ухвалила закон, яка дозволяє нам відкривати знеособлені дані, тому хочемо викласти в зрозумілій і красивій формі всю інформацію з митної бази. Це не тільки відкритість і підзвітність, але і інструмент керування для команди Нової митниці», написав 4 березня на Facebook керівник ДМС Максим Нефьодов.

Зараз на порталі є інформація про те, на роботу якого регіону скаржаться найбільше, скільки часу йде на опрацювання скарг та наскільки користувачі послуг задоволені результатом розгляду скарг.

«Використовуючи різні фільтри – дата, код митниці, пункт пропуску, статус розгляду скарги, – можна швидко все побачити, нікого не треба питати», – пояснив Нефьодов.

Нагадаємо, Державна митна служба офіційно розпочала роботу 8 грудня 2019 року. Максим Нефьодов анонсував переатестацію кожного працівника нової ДМС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук