В Україні проведуть повну переатестацію всіх митників

Початок проведення переатестації митників запланований на березень 2020 року

В Україні проведуть повну переатестацію всіх митників
Голова Державної митної служби Максим Нефьодов заявив, що митницю можна очистити від корупції, провівши переатестацію п’ять разів

Кожен працівник української митниці вже скоро пройде переатестацію, розповів голова Державної митної служби Максим Нефьодов. За його словами, «розбиратися» будуть з кожним працівником відомства.

«Процес очищення точно не закінчений. Оцінити з Києва, де – на Закарпатті, у Львові чи Одесі – найкращі чи найгірші кадри, досить важко. Легко бути реформатором у Києві, але, вибачте, на кордоні існує реальна фізична загроза, палять машини, погрожують… Якусь кількість людей, з якими все зрозуміло, ми точно не хочемо бачити в ДМС. По решті буде переатестація, розбиратимемося з кожною людиною», – сказав Нефьодов в інтерв’ю DT.ua.

Він розповів, що методологія майбутньої переатестації розробляється з американським посольством і Міжнародною організацією з міграції.

«Хочемо розпочати процес з березня, бо треба ще напрацювати підзаконку, методологію перевірки декларацій, підписати меморандум з НАБУ стосовно використання поліграфів тощо», – пояснив голова Державної митної служби.

«На жаль, 11 тисяч святих людей у мене немає, – сказав Нефьодов. – Разом з тим і серед існуючих працівників є багато професійних, чесних і сумлінних кадрів. Треба знайти найгірших, звільнити. Потім повторити цей процес ще п'ять разів, і все у нас у кадрах буде добре. Тим, хто залишиться, треба підняти зарплату, дати нову форму, забезпечити нормальні умови праці», – додав він.

Зазначимо, що раніше в Україні провели атестацію працівників органів прокуратури, яку більш як половина прокурорів не пройшли.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук