Понад половина прокурорів колишньої ГПУ не пройшли атестацію

Із 1339 прокурорів, які почали атестацію до Офісу генпрокурора, успішно завершили її тільки 629

Одним із елементів атестації були анонімні комп’ютерні тести

Заступник генерального прокурора Віктор Чумак навів дані, скільки прокурорів колишньої Генеральної прокуратури пройшли атестацію і залишилися працювати в новоствореному Офісі генерального прокурора. Як сказав він в інтерв’ю «Радіо Свобода», з 1339 прокурорів, які почали атестацію, успішно завершили її лише 629.

«Уявіть собі – атестація! Ніхто ніколи в країні такого не робив. Ніхто ніколи за 28 років в країні такого не робив. Причому ніхто ж не каже, що ця атестація була необ’єктивною. Так, будуть позови до суду, будуть, напевне, різні судові рішення. Я не сперечаюся», – сказав Чумак.

За його словами, одним із елементів атестації були анонімні комп’ютерні тести.

«Ніхто не сказав, що вони були незаконні. Ніхто не сказав, що вони були несправедливі. Ніхто не сказав, що хтось міг якось підглянути або щось там зробити так, що хтось когось підтягнув», – наголосив він.

Інший елемент, співбесіди, проводили шість кадрових комісій, у які входили заступники генпрокурора, розповів Чумак. Крім того, сказав він, у комісії входили також «представники громадськості, плюс представники, які були делеговані міжнародними організаціями».

Заступник генпрокурора уточнив про останніх, що це були особи, делеговані країнами-донорами, які допомагають у реформі прокуратури, а саме країнами Європи, а також США.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що атестація в обласних прокуратурах відбудеться в березні-травні 2020 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук