ДНК-експертиза допомогла встановити імена 192 загиблих бійців АТО

Встановлено імена 192 полеглих учасників бойових дій, тіла яких привозили до Дніпропетровська. Про це повідомили в департаменті взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації.

На Краснопільському кладовищі Дніпропетровська знайшли пристанище 209 невідомих воїнів. За результатами ДНК-експертизи вже відомі імена 73 з них. 64 тіл героїв повернули на рідну землю до Львова, Чернігова, Закарпаття, Волинської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Житомирської, Полтавської, Вінницької та інших областей України. Інші 119 опізнаних героїв поховані на кладовищах в рідних містах та селах.

Триває молекулярно-генетична експертиза ще 190 тіл воїнів АТО.

Загалом, з початку проведення АТО до Дніпропетровського обласного бюро судово-медичної експертизи було доставлено 946 загиблих, 563 – упізнали родичі.

Зазначимо, з 1 жовтня 2014 року в Україні створена єдина база ДНК загиблих в зоні АТО при експортно-криміналістичному центрі МВС України у Києві. Кожен регіон має доступ до цієї бази.

Нагадаємо, 7 червня радник президента України і волонтер Юрій Бірюков заявив, що на Донбасі з початку проведення АТО офіційно загинули 1723 українських військовослужбовця, проте в це число не входять військові, чия загибель не підтверджена і вони значаться як зниклі безвісти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук