До березня КПВВ на Донбасі мають обладнати системами відеоспостереження

Планується створити умови біля КППВ на лінії розмежування для надання адміністративних та юридичних послуг українцям з непідконтрольних територій Донбасу

Уряд доручив обладнати системами відеоспостереженням контрольні пункти в’їзду - виїзду (КПВВ) на лінії розмежування на Донбасі до березня. Відповідальними за виконання даного завдання є Державна фіскальна служба і Державна прикордонна служба. Про це йдеться у розпорядженні Кабміну №8 від 11 січня.

Цим документом уряд затвердив план заходів, спрямованих на реалізацію деяких принципів державної внутрішньої політики щодо непідконтрольних владі районів Донецької та Луганської областей.

Крім цього, план передбачає опрацювання до березня питання про можливість надання громадянам України, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях Донбасу, послуг з видачі паспортів громадянин України та реєстрації актів цивільного стану на контрольованій території поблизу пунктів перетину лінії зіткнення.

Відповідальними за опрацювання даного питання визначено Міністерство внутрішніх справ, Міністерство юстиції, Міністерство з питань тимчасово окупований територій і внутрішньо переміщених осіб, Донецька і Луганська обласні між цивільними та військовими адміністрації.

Також планується створити умови жителям непідконтрольних територій для надання їм юридичних послуг в центрах безкоштовної юридичної допомоги відповідно до закону на підконтрольній владі України території країни.

До березня планується забезпечити поширення друкованих видань в пунктах пропуску через лінію дотику і встановити телекомунікаційне обладнання для доступу до високошвидкісного мобільного Інтернету (3G) з оснащенням Wi-Fi-зон (точок), за умови дотримання вимог безпеки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук