До кінця року Львів відвідає майже 2 млн туристів

До кінця року кількість туристів, екскурсантів, які побували у Львові, сягне майже 2 млн осіб. Такими є прогнози міського управління туризму.

Уже зараз, за 9 місяців поточного року, Львів зібрав рекордну суму туристичного збору – понад 1,7 млн грн, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомила начальник міського управління туризму Галини Малець, передає прес-служба Львівської міськради.

«Така сума отримана завдяки великій кількості гостей нашого міста, туристів та екскурсантів, яких, за нашими прогнозами, до кінця року очікується майже 2 мільйони, сумлінності платників цього збору та збільшенню їх кількості», – розповіла Галина Малець.

Відтак додала, що зібрані кошти надходять до міського бюджету, зокрема йдуть на покращення інфраструктури міста: ремонт доріг, освітлення, збереження пам’яток історичної спадщини та на інші потреби міста.

Від 2010 року у Львові затверджено ставку туристичного збору в розмірі 1% від вартості проживання (ночівлі) впродовж всього періоду в готелях, кемпінгах, мотелях, гуртожитках для приїжджих, закладах готельного типу (хостели) та інших місцях поселення за вирахуванням податку на додану вартість.

Кількість платників збору 2015 року зросла майже на 20% відносно 2012 року, коли в місті проводився ЧЄ з футболу (137 платників у 2012-му (з них юридичних осіб – 63, фізичних – 74) і 161 – у 2015-му (з них юридичних осіб – 63, фізичних – 98)). Проте кількість коштів, які отримав бюджет міста, зросла майже на 90% (928,5 тис. грн у 2012-му та 1750,4 тис. грн у 2015-му), що свідчить про збільшення кількості туристів та терміну їх перебування у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук