До кінця року у Львові розпочнуть реконструкцію площі Двірцевої

У міській раді пропонують перетворити вокзал на торговий центр

До кінця року у Львові розпочнуть реконструкцію площі Двірцевої
Площу перед залізничним вокзалом розділять на три зони: для громадсього, приватного транспорту і пішоходів

До кінця року у Львові розпочнуть реконструкцію площі Двірцевої, про це ZAXID.NET повідомили у ЛКП «Інститут просторового розвитку». За два тижні комунальне підприємство обере ескізний варіант, який ляже в основу проектної документації змін біля вокзалу.

«Ми маємо шість ескізних проектів, які розробив «Інститут просторового розвитку». Кожен ескіз опирається на напрацювання двох наших воркшопів, які провели спільно з «Львівською залізницею», управлінням архітектури Львівської міської ради і «Львівської політехніки», - розповів ZAXID.NET архітектор «Інституту просторового розвитку» Ростислав Білинський.

Проекти розробляли Ігор Могила, інженер відділу стійких транспортних систем ЛКП, Торбен Ханеманн, начальник департаменту транспорту Ляйпцігу (він також працює над проектом «Вулиця для всіх») та Ростислав Білинський, архітектор відділу урбаністики. Начальник управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради Юліан Чаплінський запропонував поділ території на три зони: для громадського транспорту, для приватного транспорту та таксі і для пішоходів.

«Ми також намагаємося залучити приватні інвестиції для будівництва підземного паркінгу. Зараз на площі замало паркомісць, відтак ми потенційно розглядаємо перетворення нашого вокзалу на торговий центр за прикладом Центральної та Західної Європи. Це дуже вигідно, відтак ми сподіваємося, що знайдемо під це інвестора», - зазначив Білинський.

За словами архітектора підземний паркінг закладений у ескізах ЛКП, але якщо інвестора не вдасться знайти, то місто реалізує лише ту частину змін, яка передбачена на поверхні, натомість будівництво паркінгу та торгового центру доведеться відкласти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук